Zalety serwisu

Korzystając z Platformy kredyt4you.pl zyskujesz:

  • Szersze spektrum wyboru produktu kredytowego,
  • Cenny czas,
  • Komfort

…a to dzięki umożliwieniu ci po jednorazowym wpisaniu preferencji dotyczących kredytu uzyskania szczegółowej wiedzy o warunkach spłaty kredytu z wielu Banków jednocześnie.

W trosce o Państwa portfele, jako pierwsi na rynku zdecydowaliśmy się na stworzenie zaawansowanego kalkulatora do porównywania całkowitego kosztu podstawowych kredytów. Korzystając z porównywarki kredyt4you.pl uzyskujecie Państwo ponadto dostęp on-line bezpośrednio do doradców konkretnego banku oferującego najatrakcyjniejszy według Was kredyt. Portal kredyt4you.pl spełnia w tym wypadku wyłącznie funkcję informacyjną. Po wpisaniu podstawowych informacji kontaktowych doradca wybranego banku skontaktuje się z Panią/Panem w ciągu kilku najbliższych godzin. Wszelkich formalności dotyczących podpisania umowy kredytowej dopełnicie Państwo w najbliższym oddziale wybranego przez Was banku.

Korzystanie z porównywarki kredyt4you jest bezpłatne. Przedstawiona na portalu oferta jest identyczna z otrzymaną bezpośrednio w każdym z porównywanych banków. Kalkulatory kredyt4you.pl udostępniają przy tym wyjątkowo szerokie spektrum porównywania ofert niemożliwe do uzyskania w oddziałach banków czy w konkurencyjnych porównywarkach. Pozwala to na szybkie zorientowanie się jaki rodzaj kredytu jest w konkretnej sytuacji najbardziej opłacalny.

Informowanie o części kosztów kredytu (tj jedynie o racie kapitałowo odsetkowej) to niestety reguła na polskim rynku porównywek kredytowych. Podobnie jak brak informacji -co jest w istocie porównywane. Porównywanie kapitałowo-odsetkowej składowej kredytu jest oczywiście znacznie prostsze, jednak nie do końca uczciwe, ponieważ skutkuje podaniem zaniżonej o kilkanaście procent wysokości raty i uniemożliwia wybór optymalnej (np. najtańszej) oferty.

Dopiero w trakcie rozmów z bankiem a w przypadku mniej uważnych kredytobiorców nawet po podpisaniu umowy kredytowej orientują się oni o dodatkowych znacznych kosztach wszelkiego rodzaju ubezpieczeń…szczególnie gdy mowa o kredycie hipotecznym z niskim wkładem własnym.

Oferty banków różnią się nie tylko wysokościami marż ale także wysokościami ubezpieczeń a w przypadku kredytów walutowych wysokościami tzw. spreadów. Różnice bywają znaczne, jednak praktycznie wszystkie opisane szczegóły zawarte są w naszej kalkulacji. Wiąże się to nierozerwalnie z faktem, że kalkulacje kosztów kredytu po zawarciu w nich kompletu składowych wyglądają mniej atrakcyjnie niż w porównywarkach bazujących na porównaniu wyłącznie rat kapitałowo-odsetkowych.

Wiedza o rzeczywistych kosztach kredytu uzyskana na portalu kredyt4you,pl pozwoli Państwu podjąć racjonalną spokojną decyzję o podpisaniu umowy kredytowej z wybranym bankiem. Oszczędzamy Wam stresogennych sytuacji gdy o dodatkowych kosztach dowiadujecie się w trakcie postępujących rozmów z bankiem, gdy działacie pod wpływem presji i stresu wywołanego możliwością zniknięcia z rynku upragnionego mieszkania czy samochodu.

Szczegóły: Aby w pełni obiektywnie porównywać oferty poszczególnych banków, nasze kalkulatory dodają występujące w niektórych bankach dodatkowe koszty nie uwzględnione oryginalnie w ratach do kwoty brutto kredytu, do raty kredytu, bądź do całkowitej kwoty do spłaty. Z podanej definicji do kosztu kredytu brutto dodajemy wszelkie raty ubezpieczeń płatnych z góry przed uzyskaniem kwoty kredytu. Na potrzeby obiektywnego porównywania ofert, w wysokości miesięcznych rat kredytów hipotecznych zawieramy zawsze wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia pomimo, że niektóre banki pobierają opłatę np. za ubezpieczenie nieruchomości raz do roku. W takiej sytuacji dzielimy składkę roczną ubezpieczenia nieruchomości przez 12 miesięcy i tak uzyskaną kwotę dodajemy do raty miesięcznej.

Życzymy sukcesu w doborze optymalnego kredytu.

Redakcja kredyt4you.pl

Ewentualne uwagi i komentarze prosimy kierować na adres: biuro@kredyt4you.pl. ew. pod nr. tel 504170383

Kursy średnie NBP

tabela kursów z dnia
22-01-2018

wykresy okresowe
tydzień

waluta wartość zmiana
CHF 3,5472 0.29%
EUR 4,1696 0.13%
USD 3,4036 0.12%
GBP 4,7304 0.01%
  » więcej walut

Stopy procentowe:
referencyjna
3,75 (od 2009-03-26)

lombardowa
5,25 (od 2009-03-26)

depozytowa
2,25 (od 2009-03-26)

redyskonta weksli
4,00 (od 2009-03-26)


Strona główna | Pożyczka hipoteczna| Regulamin| Zalety serwisu| Oferta| O nas| Kontakt | Kredyty gotówkowe | Kredyty hipoteczne | Kredyty samochodowe | Karty kredytowe | Pozostałe artykuły

2009 Kredyt4you Spółka z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje regulaminu.
Wszystkie zamieszczone na niniejszym portalu treści dotyczące warunków udzielania kredytów stanowią informację handlową w rozumieniu art. 9 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną / Dz.U. Nr 144, poz.1204 ze zm./ Podmioty, na których zlecenie informacje handlowe są rozpowszechniane to współpracujące z portalem banki i inne instytucje finansowe (każda informacja handlowa jest na portalu jednoznacznie przyporządkowana do banku stanowiącego źródło tej informacji). Kredyt 4 You Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych na portalu kredyt4you.pl informacji handlowych pozyskanych od współpracujących instytucji finansowych (w tym znajdujących się na podstronach portalu należących do współpracujących instytucji finansowych)